English Polski

Nasze Wycieczki z Warszawy

Warszawa Długi Tour on OnedayinPoland.pl

Warszawa Długi Tour

Jeśli chcesz poznać i zrozumieć nie tylko Warszawę ale i polską tradycję - zobacz z nami  wszystkie atrakcje turystyczne Warszawy (Program jak w Standard Tour) oraz najważniejsze muzea podczas 9 godzinnego objazdu. Od wizyty w Pałacu w Wilanowie, królewskiej rezydencji z XVII wieku i w Pałacu na Wyspie, letniej siedziby ostatniego polskiego króla (XVIII wiek), poprzez Muzeum Chopina aż do Muzeum Historii Żydów Polskich i Muzeum Powstania Warszawskiego. Nasz kierowca odbiera Cię z dowolnego miejsca w Warszawie i odwozi z powrotem do wskazanej lokalizacji w Warszawie.

9h
240€
Szczegóły
Warszawa Standard Tour on OnedayinPoland.pl

Warszawa Standard Tour

Indywidualna wycieczka z własnym przewodnikiem szlakiem legend o Syrenach, Bazyliszkach, Złotych Kaczkach i Kamiennych Niedźwiedziach . A obok baśni prawdziwa Syrenka na Rynku Starego Miasta, Kamienne Schodki prowadzące na Gnojną Górę, żywe kaczki, wiewiórki i pawie w Parku Łazienki oraz  proszące o ciastka autentyczne niedźwiedzie na wybiegu tuż przy ulicy Jagiellońskiej. Zobacz wszystkie atrakcje turystyczne Warszawy podczas 3 godzinnego objazdu. Od Pałacu w Wilanowie i Starego Miasta poprzez Pałac na Wyspie w Parku Królewskim - do socjalistycznej architektury na Placu Konstytucji. 

3h
95€
Szczegóły
Warszawa Szybki Tour on OnedayinPoland.pl

Warszawa Szybki Tour

Jeśli masz mało czasu to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Indywidualny 2 godzinny przejazd luksusowym samochodem z własnym przewodnikiem . Zobacz najważniejsze atrakcje turystyczne Warszawy. Od Starego Miasta do socjalistycznej architektury na Placu Konstytucji. A po drodze zobaczymy w samym centrum miasta - naturalnej wielkości palmę Made in China i żywe niedźwiedzie na wybiegu tuż obok przystanku tramwajowego. Nasz przewodnik odbierze Cię z dowolnego miejsca w Warszawie i odwiezie z powrotem do wskazanej lokalizacji w Warszawie np. na lotnisko.

2h
59€
Szczegóły